ADT CZ

SLUŽBY pro Vás

V současné době nabízíme dodávky na klíč, od úvodního návrhu, přes zpracování projektové dokumentace, vyřízení formalit, po samotnou realizaci, zaměření, zpracování dokumentace skutečného stavu, po zkušební provoz a předání funkčního celku v těchto oblastech:

 - datové metalické a optické sítě včetně aktivních prvků telekomunikační systémy, analogové digitální TDM a IP včetně hybridních, čistě IP systémy jak HW tak i jako SW platformu.
 - EZS v rozsahu od malých několikasmyčkových, po systémy schopné pokrýt rozsáhlé areály včetně perimetrické ochrany s integrací do multifunkčních systémů ochrany a řízení budov.
 - EPS jak malé konvenční systémy, tak analogové adresné systémy s kruhovými linkami pro ochranu rozsáhlých objektů s několika sty až tisíci hlásiči.
 - CCTV jako samostatné přehledové systémy, i jako součást komplexní ochrany objektů s vazbami na ostatní bezpečnostní systémy, realizované jako klasické analogové systémy i např. využitím stávajících kamer a nového digitálního záznamu, tak i jako IP kamerové systémy s přenosem po IP sítích s využitím megapixelových kamer se záznamem na RAID pole.
 - Ostatní slaboproudé systémy jako je ozvučení, domácí telefony, dorozumívací zařízení, atd. spotřební elektronika Panasonic.A jak to vlastně probíhá...

 1. Napište nebo zavolejte nám ohledně Vaší poptávky či řešení problému.
 2. My Vám zodpovíme případné dotazy
 3. Pošleme Vám písemnou nabídku řešení
 4. Zavoláme Vám a domluvíme se na případných změnách a na termínech dodání.
 5. Provedeme Vámi požadovanou zakázku a zaškolíme Vás
 6. Zavoláme Vám a zjistíme zda jste s dodávkou spokojeni a zodpovíme případné dotazy
 7. Pošleme Vám fakturu.

Služby

NOVINKY a INFORMACE

 • 21.02.2012

  Připravili jsme pro Vás pár změn v našem elektronickém obchodě. Eshop má přehlednější menu a sortiment je rozšířen o další typy držáků TV.

  více informací
 • 28.10.2012

  Naše společnost se přestěhovala. Nová adresa je: Porážka 2, Brno.

  více informací

A.D.T. spol. s r.o.
Porážka 2, 602 00 Brno
Czech Republic
Copyright © 2010 A.D.T. spol. s r.o.
tel +420 545 212 057 | fax +420 545 214 116
obchod@adtcz.cz | www.adtcz.cz